פילאטיס בירושלים

בפתח הקפלה יש דגם של ירושלים מהמאה הראשונה לספירה, המראה כיצד האתר של גולגולתול וכנסיית הקבר נמצאים בין חומות העיר. החלק המשוחזר של רצפת האריחים של פסק הדין של ישוע מפילאטוס בירושלים מאפשר לנו לענות שוב על שאלת מיקומה בעיר העתיקה. זה איפשר להם לדמיין את המדרכה שעליה הכריע פילטוס את דינו על ישוע.

הכלא העות'מאני הנטוש, המכונה קישל, שהיה חלק ממגדל דוד כביכול בעיר העתיקה, נחפר בשנים 1999-2000 וגילה שרידי בית כנסת ישן, כנסייה ובית כלא לאסירים. של מלחמה. ריים חשף ציר זמן ארכיאולוגי של ירושלים המתוארך ליותר מ -2,700 שנה.

בגיל 21

רונה נאלצה לנעול נעליים מחודדות, אז היא התחילה לרקוד במשך שנה בלהקת המחול של תמר ואז עברה לניו יורק ושם רקדה עם הכוריאוגרף אוהד נהרין. בהמשך הוא הזמין אותה להצטרף לחברתו והיא נבחרה על ידיו להוביל את להקת המחול בת שבע בישראל. לאחר טיול בהודו בשנת 2012, עלתה בירושלים ופתחה את הסטודיו לפילאטיס בירושלים, שנקרא כיום Inspire Studio.

רבים מחברי להקת המחול HALELU עובדים בסטודיו Inspire מכיוון שהם בעצמם מדריכים ומדריכים למחול. שלושה אולפני Mind Body מציעים מגוון רחב של קורסי ריקוד, יוגה, פילאטיס וטאי צ'י למתחילים ומתקדמים.

אם יש לך שאלות או ברצונך לקבוע פגישה, אנא התקשר אל מדריך הפילאטיס ריאן ראיין בטלפון +49 52 608 5262 או התקשר למשרדו בטלפון +49 888 643 4357.

הוא ממשיך להתאמן פילאטיס מדי יום ולוקח שיעורים פרטיים כדי להישאר בכושר גופני ולהתעדכן נפשית. הוא עוסק באיינגר יוגה למעלה מ -20 שנה ובוחן את התחום וגם את העיסוק האישי. היא ביקרה אצל כמה מהמורים הטובים בעולם והמשיכה ללמוד מדי שבוע ממורים ומדריכים. היא גם סיימה מורה לאיינגר ליוגה באוניברסיטת קליפורניה, סן דייגו ואוניברסיטת קליפורניה, לוס אנג'לס.

תוכן עניינים

מאמרים קשורים

דילוג לתוכן