אחת השאלות הנפוצות ביותר שמקבלים רופאים להשתלות שיער באיסטנבול היא על עלות השתלות שיער. לכן חולי השתלת שיער רבים מחליטים לטורקיה – על מנת להשתיל שם שיער. במאמר זה אנו דנים בהליך של השתלת שיער ולמה אתה מקבל השתלת שיער בטורקיה. זה נורמלי שחולים מושתלים במצרים ובטורקיה מודאגים מעלות השתלות שיער, אך לא כל כך הרבה עבור מי שנוסע לטורקיה עבורם.

נפח השיער שצריך לשתול אינו המדד היחיד שמשפיע על המחיר הסופי של ההליך

העלות הסופית של השתלת שיער יכולה להיות עד 1,000 דולר – 2,500 דולר להשתלת שיער. כמובן שיהיה הבדל משמעותי בין עלות השתלות שיער במצרים ובטורקיה, אך גם אם כן, תוכלו לחסוך עד 80% על ידי ביצוע הליך זה במרפאה באיסטנבול. עלות השתלות שיער בטורקיה יכולה להיות פחות מ 5-10% מההכנסה השנתית שלך, או אפילו פחות.

אם אתם מחפשים מרפאה טובה להשתלת שיער בטורקיה וסובלים מבעיית נשירת שיער

אנו מזמינים אתכם לבקר אותנו לקבלת מידע נוסף. אם יש לך שאלות לגבי ההליכים בהם משתמשים מנתחי השתלת שיער בטורקיה, אני ממליץ לך לדבר איתנו ולשתף את האפשרויות שלך. תוכל גם להגיש בקשה באתר האינטרנט שלנו לקבל רשימה מלאה של מרפאות השתלת השיער הטובות ביותר באיסטנבול, איסטנבול ואיסטנבול.
למידע נוסף בנושא של השתלות שיער לנשים בטורקיה ומה צריך לבדוק לפני שקובעים השתלות שיער לנשים בטורקיה מומלץ להעיף מבט ב- drzrian.co.il
לעוד פרטים אודות מה צריך לבדוק לפני שקובעים השתלות שיער לנשים בטורקיה ותהליך השתלת שיער מומלץ לבדוק כאן: drzrian.co.il

בשנת 2016

HLC Hairline Clinic דורגה לראשונה במקום השני ברשימת מרפאות השתלות השיער הטובות ביותר באיסטנבול. מרפאת קו השיער של HCL, הנחשבת לגורם באסטטיסטנבול, הגיעה למקום השישי ומרפאת H LC Hairlines באנקרה, באיסטנבול ובאיסטנבול. אנו מבצעים מגוון רחב של פרוצדורות הכוללות השתלות שיער וסייעו לרבים לחשוב מחדש על האני הצעיר שלהם בשיטות השתלת השיער שלהם ולהביט לעתידם בביטחון ובביטחון רב יותר.

מרפאת השתלות שיער של ד"ר טי דורגה לראשונה במקום ה -7 ברשימת מרפאות השתלות השיער הטובות ביותר באיסטנבול

הרופאים שלנו מסורים מאוד להשתלת שיער ואנחנו מעבירים גם סדנאות לחלוק את חוויותינו עם עמיתינו. המרפאה להשתלת שיער של ד"ר t באנקרה, באיסטנבול ובאיסטנבול הגיעה למקום ה -8. בשנת 2016 הוענק לנו גם כאחת המרפאות הוותיקות ביותר בטורקיה, בעוד אנו מקיימים סדנאות להחלפת חוויות עם עמיתים ולהכשרת רופאים במדינות אחרות.

למרות שעלות השתלת שיער לנשים עשויה להיות גבוהה יותר מעלות השתלות שיער שבוצעו במרפאה שלנו באיסטנבול בשנת 2009

מספר המטופלים המבקשים השתלת שיער לנשים חולות בטורקיה ובמדינות אחרות עלה ב שנים האחרונות. זאת בשל העובדה שחולים גברים ביקשו העברת שיער מארצות הברית, אירופה ואסיה לטורקיה. ברור מדוע נסיעות לחו"ל להשתלת שיער הופכות תכופות יותר ויותר. השווה זאת לטורקיה, שם המחיר מתחיל ב -1,750 אירו בלבד, בהשוואה ל -2,500 אירו בארה"ב ו -3,000 אירו באירופה.

אם תחליט להשתיל שיער בטורקיה

זה יהיה מועיל אם היית מועמד מתאים לכך, שכן יש הרבה אטרקציות אחרות. לאחר שלמדנו את העובדות על השתלות שיער בטורקיה ובחרתם את יעדכם ואת המרפאה, הגיע הזמן לתכנן את הטיול. איך אתה יכול להבטיח שהרופא יבצע את הניתוח להעברת השיער שלך בטורקיה? אין שום דרך להגן על עצמך מפני הרופאים הלא נכונים, אז אמור לרופא שלך מה הצעד הבא. לאחר הייעוץ יודיעו לך הרופאים שאתה זכאי להעברת שיער לטורקיה. להלן הנקודות שעל כל תייר בריאות אשר יעבור להשתלת שיער לטורקיה לקחת בחשבון על מנת להשיג את התוצאות הרצויות וכדי להבטיח את בטיחותו המוחלטת של ההליך.

לבסוף

ברצוננו לשתף אתכם באחת השאלות הנפוצות ביותר בנושא השתלות שיער בטורקיה. אם תחליט לעבור השתלת שיער בטורקיה, עליך לוודא שמי שנותן לך מידע זה הוא אותו רופא שיבצע את הניתוח. על הרופא להעניק טיפול אינטנסיבי למטופליו על מנת לבצע פעולה כזו. הגורם החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון לפני שמחליטים לבצע השתלת שיער בטורקיה הוא לוודא שאכן אתה מועמד מושלם להשתלת שיער ושאתה באמת דואג להשתלת שיער.

אם אתם מחפשים מנתח השתלת שיער בטורקיה

עליכם לבקש תמונות לפני ואחרי כדי להבטיח שעבודתו תענה על ציפיותיכם. אחד ההיבטים החשובים ביותר של השתלת שיער בטורקיה זה לבחור בשיטה מתאימה לשיקום שיער. ראשית כל, מרפאות השתלות שיער בטורקיה משתמשות בהרבה במיצוי זקיקים (FUE).