זמרים לחופות

בהתחשב בשירה, חשוב שכנסיות יבינו עד כמה חשוב למקסם את האוורור. יש להשתמש בחופות בעת הצורך, אך לא אם הן נמצאות בצד שמגביל את זרימת האוויר.

למרות שאנחנו בעיקר מבצעים מוזיקה נוצרית, מעת לעת אנו כוללים מוזיקה חילונית בסטים שלנו. אנו מופיעים במגוון מקומות, וישנם עוד הרבה סוגים של מוזיקה שאנו מנגנים כשהזדמנות מגיעה.

אנו מכסים גם שירותי דקורטיביים אחרים

כולל עיצוב בלונים, עיצוב פרחוני, תאורה וצליל. שיחקנו כנסיות, מעברים, פארקים, ירידי רנסנס, בתי קפה ומביאים את מסר התקווה שלנו באמצעות המוזיקה שלנו. כמו כן, יש לנו מגוון רחב של אמנים, רקדנים, קוסמים, זמרים לחופות, מוזיקאים, קומיקאים, להקות חיות, ג'וקי דיסק ותקליטנים.

המבקרים יכולים להשתתף בסדנאות אמנות, סיורים מודרכים, מוזיקה חיה ומופעי אמנות עד 31 באוגוסט. מתוכננות עוגות יום הולדת, מוזיקה והכרזה לכבוד יום השנה.

לאורך כל הערב

אמנים, מוזיקאים, זמרים ורקדנים יפרגנו למגוון צורות אמנות, אייקוני פופ וז'אנרים מוזיקליים. כשתהיה שם, תראה אמנים מנוסים היוצרים ציורים על בדים גדולים על הבמה, ומבצעים מוכשרים משחקים ושרים למוזיקה שציירו האמנים. באירוע יופיעו גם כמה מהבמאים והזמרים לחופות והרקדנים החשובים של המאה ה -20.

Plantation Singers (SC) היא קבוצת שירת אקאפלה מקצועית הידועה בשירה הלאומית של מוסיקה מסורתית בשפלה של דרום קרוליינה. זמרים לחופות היא קבוצה שנוסעת ברחבי העולם ושרה בכנסיות רבות של עדות שונות.

בכל יום שישי נכנסת לאור הזרקורים סדרת מוזיקה חדשה שמעמידה זמרים לחופות גיבוי באור הזרקורים. עד 14 שחקנים יעלו על הבמה המרכזית במהלך היום. בקר בחופה 1, 2 ו -3 כדי לראות הופעות של Mollie B, להקת Jim Busta, Rocktide, Namoli ו- Brennet.

זמרים לחופות מוצלת חדשה המכסה את עבודת המציגים בפסטיבל לאמנות ביג 'ביץ' 2017

תהיה פתוחה לקהל הרחב ביום רביעי. בנוסף לדוכנים ולבמות המציגים, אומנים מהחוף המזרחי וארה"ב יוצגו באוהל האמנות בפסטיבל Cotuit Craftfest, ויציעו יצירות יוצאות מן הכלל של אמנים מקומיים ואזוריים במסגרת פסטיבל החופה.

אירוע הקיץ

בו הציגו אמנים ובעלי מלאכה את עבודותיהם תחת חופות ברחוב הראשי, עלה בקנה אחד עם סוף השבוע המצליח בסוף השבוע הראשון של יוני. נגנים וזמרים של הנדרסון הופיעו על מדרגות בניין העירייה של הנדרסון, את קולם נשאו אמני חופה ומוכרי מזון שנשפכים למים שמעבר לרחוב. המארגנים העבירו את המקום לפארק הקהילה אורינדה ובנו אזור הופעות עם ציוד סאונד מעולה, מדשאה וחופה ניידת בכדי לספק צל לאמנים ולצופים ביום חמים ושטוף שמש ביום שבת ה -14 באוגוסט.

מדי שנה, עד 25,000 איש משוטטים במסדרונות בצורת פרסה ליד הים המורכבים מחופות ואוהלים צירים. גבר השתולל עם אשתו ובתו באוהל ליד הבמה המרכזית.

חופה היא כיסוי של פרחים ועלים שממלאים את החלל סביב המבצעים המוסיקליים. חופות יוקמו ברחבות פרחים בכדי לספק צל לבוחני הקונצרטים.

ג'ף הוא מבצע ומוזיקה מסורתית ב- Warner Nation. הוא הופיע בפסטיבלים מרכזיים בבריטניה, במועדונים, בפסטיבלים ובבתי ספר ברחבי אמריקה. "ג'ף מאכלס את השיר בצורה שמעטים הזמרים לחופות יכולים", אומר מועדון הפולק רויאל אוק בלבס שבאנגליה.

עד שהמבצעים מסיימים לשיר שירים

סיימנו לצייר בעיניים. מלא את שאר החורים בלוגיסטיקה כגון חניה, בדיקות זהות, אבטחה, אורות, סאונד, מוזיקה, ניקיון, עשרות מתנדבים, ויש לך פסטיבל אמנות בתמונה. בבוא היום נוכל להרים את קולותינו בשבח.

בד המקדש משמש הזמנה לאלה לבוא ולבצע את הטקס שלה. באמצע יש אלילה מיוחדת שהבד מוקדש לה. הנשים מלוות בחופה של אורגנו, כלי הנגינה הפופולרי ביותר שמנגנות נשים, זמרות וזמרות עם ספרי שירים, קלרינטות, נגני צ'לו וכינורות.

המחקר של נדקרני בנושא האקולוגיה של צמרות עצים טרופיים וממוזגים מתמקד בתפקיד שצמחי העצים ממלאים ביערות שלמים

בפארק יש גינות נוי המתנשאות מעל חופה של אלון חי וטחב ספרדי. עבודתי מרחיבה את ההגדרה של עמיתים מזמרות ראפ ועד לרקדנים מודרניים ועד לאסירים, מה שמציע בתורו תובנות חדשות לגבי אופן הפעולה של הטבע.

 

דילוג לתוכן