אטרקציות לאירועים: איך להפוך את העסק שלך לכוכב אירועים

הקדמה: זה לא משנה אם אתה עסק קטן או ענק אירועים, הפיכת האירוע שלך לסנסציה בינלאומית חיונית להצלחה. הנה ארבעה טיפים שיעזרו לזה לקרות.

איך להפוך כוכב אירועים.

מאפיין אירוע הוא כל דבר שגורם לאירוע להתבלט מהשאר. תכונות יכולות להיות דברים כמו קהל איכותי, תכנות חדשני או בידור ברמה עולמית. כדי להפוך את העסק שלך לכוכב אירועים, עליך להבין ולנצל את התכונות הללו.

כדי להבליט את האירוע שלך, תצטרך לעשות כמה דברים, כולל:

• וודאו שהאירוע שלכם מאורגן היטב וזרם בצורה חלקה. זה יעזור ליצור חוויה בלתי נשכחת לכל מי שמשתתף.

• השתמשו בתכנות ייחודיות שישאירו אנשים מתעניינים ומעורבים לאורך כל הלילה.

• ודא שהאירוע שלך הוא בעל שם עולמי בז'אנר או בתחום הנושא שלו. זה יציג את הכישורים שלך כמארגן וימשוך כישרונות מובילים לאירוע שלך.

• הזמן מופע של סטנד אפ או אמן חושים לאירועים. כל אטרקציה מרכזית שתעניין את הקהל והמשתתפים ותהיה בלתי נשכחת.

איך להפוך כוכב אירועים.

יש הרבה רעיונות לאירועים מעולים לבחירה, אבל הדרך הטובה ביותר להפוך את העסק שלך לכוכב אירועים היא על ידי חשיבה מחוץ לקופסה והמצאת רעיון מעניין וייחודי. אם תצליחו להמציא תוכנית ולפתח את האירוע, כל השאר יסתדר. לדוגמה, אם ברצונך לערוך מכירה פומבית, חשבו אילו פריטים או שירותים תוכלו להציע למכירה. או אם אתה רוצה לערוך כנס או ערב מפגשים, שקול להזמין אנשים מתעשיות או עסקים שונים.

לתכנן ולפתח את האירוע.

כדי לוודא שהאירוע שלכם יתנהל בצורה חלקה ויעילה, התחל בתכנון הכל מיום האירוע ועד למכירת כרטיסים וסחורה. זכור שכל שלב בתהליך צריך לתמוך ביעדים העסקיים שלך – מפיתוח הרעיון שלך ועד למכירת כרטיסים ולוודא שהכל פועל בצורה חלקה באתר.

מכירת כרטיסים וסחורה.

לאחר שפיתחת רעיון לאירוע ויצרת עבורו תוכנית, הגיע הזמן להתחיל למכור כרטיסים וסחורה! וודאו שכל מי שצריך להשתתף יודע על האירוע (כולל לקוחות פוטנציאליים שאולי לא הכירו קודם), צרו פרסומות הרלוונטיות לקהל שלכם, וודאו שכל האישורים הדרושים קיימים (אם נדרש). לבסוף, שימו לב לבעיות או תקלות אפשריות כדי ששום דבר לא ירגיש כמו אכזבה על יום מושלם אחרת!

לטפל באירוע מדי יום ביומו.

הגעה מוקדמת לעבודה עשויה להיות קשה לעתים קרובות בימי חופשה, במיוחד אם אתה רוצה להישאר מחובר עם הלקוחות שלך או לעקוב אחר כל שאלה שיש להם לאחר שעזבת את האתר/מקום שלך מאוחר בלילה האחרון. למרבה המזל, ישנן דרכים שונות לטפל באירועים מיום ליום כך שהדברים יתנהלו בצורה חלקה גם בימים עמוסים! לדוגמה, אתה יכול להתקשר לשירות הלקוחות בשעות השיא במקום בשעות הרגילות כדי שאנשים לא יתאכזבו; להגדיר הפסקות מתוזמנות לעובדים כדי שיוכלו לקחת קצת זמן מהעבודה; או לספק כיבוד או שירותים אחרים כמו קפה/תה בשעות מסוימות במהלך היום כדי שאנשים לא ירגישו לבד במהלך שהותם.

טיפים להפיכת כוכב לאירועים.

אם אתם רוצים לגרום לאירוע לבלוט מהשאר, התמודדו היטב עם הפרסום. הקפד לכתוב בלוג, לצייץ ולפרסם תמונות של האירועים שלך ברשתות החברתיות כדי ליצור עוקבים ולבנות התרגשות לאירוע שלך. השתמש בשם העסק שלך ובמשאבים מקוונים אחרים כדי לקדם את האירוע שלך ולעזור ליצור באזז.

שמור על תקציב האירוע שלך בשליטה.

הקפידו לשמור על תקציב האירוע שלכם בסבירות גבוהה – יותר מדי כסף יכול בקלות להפוך לכותרות שליליות ולאבד לכם לקוחות. השתמש בהיגיון בריא בעת חישוב הוצאות, והקח בחשבון כמה זמן אתה מבלה על כל פרויקט.

השתמש במדיה חברתית כדי לבנות קהל.

טוויטר, לינקדאין, אינסטגרם ופייסבוק הן כולן פלטפורמות נהדרות לשיתוף עדכונים על האירוע שלך ולהודיע שאתה פתוח לעסקים. מסיבות או מפגשים עם חברים או משפחה הם גם הזדמנויות נהדרות לשתף עדכונים על התקדמות הפסטיבל או המסיבה שלך! על ידי שימוש בפלטפורמות מדיה חברתית כחלק מאסטרטגיית שיווק כוללת, אתה יכול ליצור קהילה של מעריצים שיעקוב אחרי האירועים שלך (ואולי אפילו יתרום קצת כסף!).

השתמש בעסק שלך כדי לעזור לאחרים להפוך לכוכב אירועים.

עסקים רבים יכולים לעזור לאנשים להפוך אירוע לכוכב על ידי מתן שירותים או מוצרים בחינם הקשורים לתעשייה או למטרה שלהם. לדוגמה, בונה הסירות יאכטמן יכול לספק לאורחים טיפים להפלגה, טועמי יין יכולים לטעום יינות שונים בזמן הספינה, צלמים יכולים לצלם אורחים במסיבה או באירוע וכו' – הכל מבלי לעזוב את הבית שלהם! על ידי סיוע לאחרים להשפיע על חיי היום-יום שלהם בדרך זו, אתה יכול לעזור להבטיח שכולם ישמחו להשתתף באירוע הבא שלך!

רוצים להצליח? זה קל – פשוט בחר רעיון לאירוע, תכנן ופתח אותו, מכור כרטיסים וסחורה, טפל היטב בפרסום, שמור על התקציב שלך תחת שליטה, השתמש במדיה חברתית כדי לבנות קהל, ועזור לאחרים להפוך לכוכב אירוע. עם קצת מאמץ ושכל ישר, אתה יכול להפוך את הבאש הגדול הבא שלך להצלחה!