אביזרים לטסלה

מהנדסי טסלה, שחיפשו ביצועים מקסימליים ברכב חשמלי לחלוטין, פיתחו את ביצועי דגם S של 85 קוט"ש, המספקים 416 כוחות סוס, מאיצים ל -100 קמ"ש תוך 4.2 שניות, טווח של 265 מייל ומהירות מרבית של 130 ק"מ / שעה.

בנוי עם תשומת לב רבה לפרטים על מנת להבטיח נוחות ונוחות מירבית

תמצא חלקים ואביזרים מדגמי טסלה איכותיים שתוכננו במיוחד לרכב ההייטק שלך אם ברצונך לשפר את חווית הנהיגה היומיומית שלך מבלי להפוך ל carid. תוכלו להתרשם מהמבחר הרחב שלנו של חלקי טסלה דגם S, המבטיחים תפעול אמין שנה אחר שנה, כמו גם מהאביזרים הייחודיים שגורמים לרכב שלכם להתבלט מהתחרות.

מהפכת הרכב בעיצומה

וטסלה היא זו שמובילה את המטען עם מערך הרכבים החשמלי המרשים שלה, כולל הדגם Y החדש, הדגם S המדהים ודגם 3. האמין. שנתיים מאז החלה טסלה בייצור דגם 3, אך תחום האביזרים לאחר השוק כבר הפך להרבה עבור ציי של מאות אלפי מכוניות חשמליות. לשנת 2021 אנו מפרקים את 5 אביזרי הטסלה המובילים מטבעות טסלה המותאמות ל- NFC לכריכות פרימיום בהתאמה אישית.

רכישת כמה אביזרים יכולה להדגיש את השימושיות של הפנים הנקי והמינימלי של טסלה דגם 3 ודגם Y

טסלה מוכרת אביזרים למכוניות שלה, החל מחצלות רצפה ומארגני תא מטען לחובבים וחברות צד שלישי כמו זו. , שיוצרת ציוד חדש לרכבים החשמליים של טסלה. דגם Y ודגם 3 חולקים גודל כולל ועיצוב פנים דומה, כך שאם אביזר אחד עובד עבור מכונית, הוא אמור לעבוד עבור השני. רשימת הדברים שבעלים חדשים צריכים לחפש אחר טווחים, החל מכריכות הגנה מעשיות לקונסולה המרכזית ועד מזרני אוויר מהנים לחניכי טסלה.

אם יש לך טסלה דגם S

יש לך מכונית יוקרה מפוארת ואתה רוצה את האביזרים הטובים ביותר עבור דגם S. כולם רוצים להתאים אישית את המכונית שלהם, אבל רוב האנשים מעדיפים אביזרים והתאמות אישיות התואמות את המותרות רמת המכונית עצמה. אם אתם מחפשים אביזרי אחסון כגון מחצלות רצפה או ריפוד תא מטען, תוכלו למצוא כמה פריטים מצוינים שהופכים את דגם S למה שהוא יכול להיות. הראה את אהבתך למכונית החשמלית שלך על ידי ודא שאתה מקבל אביזרי טסלה עבורו.
עבור עוד פרטים נוספים על אביזרים לטסלה באפשרותך לבקר ב- quickbuy.co.il

אביזרים לדגם ה- Tesla דגם S כוללים שדרוגי תאורה פנימיים

שטיחי רצפת מטען וכיסויים לחיות מחמד לשמירה על ניקיון השטיח. מנעולי גלגלים, עיניים ומכסי אגוזים כלולים מבחוץ. מבלי שתצטרכו להוציא הון על דלק, בלי יותר מנועי בעירה פנימית הגורמים לפליטות מזיקות וללא מאות חלקים נעים ומנועים לרכב מסביב, רכבי העתיד של טסלה דגם S יהפכו את הבעלות לקלה ומהנה מתמיד.

כאשר תקנה טסלה דגם 3 חדש

הוא יהיה מאובזר במלואו, אך הוא יצטרך כמה אביזרים, בדיוק כמו כל מכונית אחרת פרט לדגם 3. הקפד לרכוש את האביזרים המתאימים לדגם שלך לפני שנה אתה קונה כל דבר. בדקתי מוצרים רבים ושונים כדי ליצור רשימה של מה שלדעתי הוא האביזר הטוב ביותר לרכבי טסלה, במיוחד דגמי 3.

אם יש לך טסלה, יש לך את הדגם הטוב והנוח ביותר שהיה לך. לדגמים של טסלה יש קווי דמיון רבים ביניהם, אך יש הבדלים מפתיעים רבים ביניהם שמונעים אפילו מהאביזרים הכי מזיקים להיות הנכונים.

Talsem

היא נקודת החנות היחידה שלך לאביזרי פרימיום לשוק הטקסלה דגם 3, החל מחללים פנימיים כגון צומת טעינה מסוג USB ועד כישרון חיצוני כגון גרילים ופנסים מותאמים אישית. אם אתה חושב שאתה רוצה למכור את הטסלה שלך בעתיד, עליך להגן על חיפוי המתכת של קו דגם S. Talsems של אביזרי סיבי פחמן של טסלה יעזרו לך להגן על הרכב שלך בסטייל.

אחד המוצרים הפופולריים ביותר שלהם

הוא רכזת ה- USB המשודרגת המשוכללת לקונסולה של דגם 3 ודגם Y. הרכזת מחליפה את הקונסולה המרכזית שלך ומוסיפה הרבה פונקציונליות נוספת. בעוד טסלה מתגאה בעיצוב המודרני והמעשי של דגמי הרכב שלה, ספקים של צד שלישי יכולים לקחת את זה לשלב הבא.

קונסולת רכזת ה- USB המשודרגת בצורה חכמה לדגם 3 ודגם Y כוללת כרית טעינה לאביזרים חכמים כגון Apple AirPods

Apple Watch ושעוני חכם של סמסונג. לדגם 3 יש מטען אלחוטי בקונסולה המרכזית, אך בעלים רבים זקוקים גם למטען USB. פתחי האוורור של דגמי Y ו- 3 שונים מהמקובלים, ולא מקובל למצוא קליפים לתיקון.

אתה יכול להוריד כוס מותאמת אישית לקונסולה המרכזית של קונסולת מרכז הכוסות של טסלה דגם 3 (אמזון 17 $ באמזון) וזה יחסוך לך הרבה זמן כאשר סביר להניח שיהיו נוסעים שנשפכים לכל מקום

רשימת האביזרים של טסלה לקונסולה המרכזית מדגם 3 שלך הושלמה.

אחד המאפיינים הבולטים ביותר בפנים הדגם 3 ו- Y כשהושקו לראשונה היה קונסולות המרכז המבריקות שלהן

הדרך שבה יצרניות רכב אחרות שילבו מסכי מגע כמו טסלאס בדגמי הרכב שלהן הפכה את מגן השמש לבעיה רצינית. כאשר טסלה שינתה את עיצוב מושבי המושבים בדגם Y, המזרן הטסמני לא כיסה את הפינות החיצוניות של מושבי הנהג והנוסע, כמו גם את תא הכף.

ב 80 $ באתר של טסלה זה לא זול, אבל זה משתלב בצורה חלקה בקונסולה המרכזית של דגם 3 ומאפשר לך להסתיר את ה- TeslaACAM שלך מאחורי מקל ה- USB או הכונן הקשיח שלך במצב השכמה.

תוכן עניינים

מאמרים קשורים

It seems we can't find what you're looking for.
דילוג לתוכן